Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w m. Żabce: BMW uderzyło w drzewo. 2 osoby zginęły

Utworzony przez Gość, 10 grudnia 2011 r. o 10:09
Przepraszam, ale to stereotyp. Wypadek późno w nocy, z udziałem BMW, zapakowanego (5 osó BMW. Nie podano jeszcze wieku pasażerów, ale na pewno nie więcej niż 30 lat. Oczywiście to nie wina samochodu, tylko szpanu. Tak się dzieje, że BMW jest obecnie typowo kawalerskim samochodem, tak jak kiedyś był nim duży fiat. Dlaczego młodzież w imię tego szpanu musi ginąć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W (...)
Ostatnio edytowany 14 grudnia 2011 r. o 11:22
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIEŚNIAKOWÓZ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wypadku doszło ok. godz. 2:30 w nocy z piątku na sobotę. Dwie osoby zginęły na miejscu. Trzech mężczyzn jest rannych : 23-letni Przemysław G. 30-letni Marcin Z. i 24-letni Łukasz. K. ... piątkowe disco i powrót do domu po pijaku ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może będę niepoprawny politycznie (...)
Ostatnio edytowany 14 grudnia 2011 r. o 11:22
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tak? napisał:
Może będę niepoprawny politycznie, ale to chyba dobrze, że to pijane bydło zabiło sie na drzewie. I niech nikt mi nie mówi,że to byli ludzie i tym podobne bzdety. Przecież tym drzewem mogła być rodzina jadąca z naprzeciwka. Co ciekawe w kazdy weekend ten sam scenariusz, pijane świnie, jakiś burakowóz i wypadek najczęściej ze skutkiem śmiertelnym..
Może tym młodym zycie w POlsce juz obrzydła-na paliwo nie ma,pracy tez-kupili po zrzutce 2 litry LPG i popełnili samobójstwo zbiorowe na znak protestu przeciw drożyźnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałuje, że weszłam na to forum i przeczytałam Wasze wpisy.... Jak można drwić z czyjegoś nieszczęścia, życia. Ludzie a czy wam nigdy w życiu nie zdarzyło się być na jakiejś imprezie...weselu, wieczorze panieńskim, dyskotece, urodzinach itp i nie wypić alkoholu, nawet tego symbolicznego... Odezwały się wyższe sfery co jeżdżą samymi brykami wysokiej klasy. Żal mi Was.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to chyba po pijaku się nie wsiada do auta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Może tym młodym zycie w POlsce juz obrzydła-na paliwo nie ma,pracy tez-kupili po zrzutce 2 litry LPG i popełnili samobójstwo zbiorowe na znak protestu przeciw drożyźnie.
hahaha coś w tym kolego jest. Co z tego że ludzie mają prace jak po kilku wypłatach nie chce się pracować bo za takie kieszonkowe ciężko samemu się utrzymać nie mówiąc już o założeniu rodziny. Jest takie określenie w Polsce jak 'bezpłatna praca' czyli praca za pieniądze w przedziale 1000-2000zł eheh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kropka napisał:
No to chyba po pijaku się nie wsiada do auta?
"oficer prasowy bialskiej policji, podkreśla, że pasażerowie samochodu byli nietrzeźwi" Potrafisz człowieku czytak mało skomplikowany tekst ze zrozumieniem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mmm napisał:
Żałuje, że weszłam na to forum i przeczytałam Wasze wpisy.... Jak można drwić z czyjegoś nieszczęścia, życia. Ludzie a czy wam nigdy w życiu nie zdarzyło się być na jakiejś imprezie...weselu, wieczorze panieńskim, dyskotece, urodzinach itp i nie wypić alkoholu, nawet tego symbolicznego... Odezwały się wyższe sfery co jeżdżą samymi brykami wysokiej klasy. Żal mi Was.
Było tu nie wchodzić dziewczynko, nie doznałabyś szoku. Otóż wyobraź sobie, że jest duża grupa ludzi trzeźwo myślących, posiadających zasady, która nigdy nie siada za kierownicą nawet po małej ilości alkoholu nie mówiąc już o konkretnej libacji. Tak usprawiedliwiasz jakbyś sama się lubiła nawalić a później w samochód i do domciu. Nie chodzi tu nawet o klase samochodu, tylko o tych kilku nawalonych kołków, którzy nie siadają za kierownice bez wypicia ćwiary. Nie żałuj nas, żałuj swojej głupoty ujawnionej w poście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a potwierdzono ze kierowca byl pijany je***a cioto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znów wsiaki oderwane granatem od pługa szaleją.Powinni takich zaprzęgać do bron na polu byłby chociaż pożytek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ol napisał:
a potwierdzono ze kierowca byl pijany je***a cioto?
założymy się je***a cioto że był?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny pożal się boże kierowca i kolejnego złoma mniej na naszych drogach. Takim to dawać rowery zamiast samochodów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przepraszam, ale to stereotyp. Wypadek późno w nocy, z udziałem BMW, zapakowanego (5 osó BMW. Nie podano jeszcze wieku pasażerów, ale na pewno nie więcej niż 30 lat. Oczywiście to nie wina samochodu, tylko szpanu. Tak się dzieje, że BMW jest obecnie typowo kawalerskim samochodem, tak jak kiedyś był nim duży fiat. Dlaczego młodzież w imię tego szpanu musi ginąć?
To nie jest bmw tylko stary złom który młodzi kupują ze względu na tylny napęd i jako taką moc bo na nowy ich nie stać. I tu nie chodzi o markę bo pijany dureń jest w stanie zabić się każdym samochodem który prowadzi. Takim szmelcem za parę tysięcy to można szpanować na wiejskiej zabawie a jak do tego dochodzą trunki wysokoprocentowe to wtedy jest się królem szos do czasu aż się nie rozp... na drzewie czy nie spowoduje wypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To nie jest bmw tylko stary złom który młodzi kupują ze względu na tylny napęd i jako taką moc bo na nowy ich nie stać. I tu nie chodzi o markę bo pijany dureń jest w stanie zabić się każdym samochodem który prowadzi. Takim szmelcem za parę tysięcy to można szpanować na wiejskiej zabawie a jak do tego dochodzą trunki wysokoprocentowe to wtedy jest się królem szos do czasu aż się nie rozp... na drzewie czy nie spowoduje wypadku.
Nic dodać, nic ująć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiscie takie rzeczy z autem jak na zdjeciu nie robia sie przy 65 km/h tylko przy znacznie wiecej a alkohol daje im tylko odwagi to takiej jazdy ktorej trudno nawet szpanem nazwac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu BMW ? Chyba juz nikogo juz to nie dziwi. A że bmw przyciąga takich kretynów to tez juz od dawna wiadomo. Prawda jest taka ze BMW kupują szpanerzy, którzy chcą zaimponowac dziewczynie kręcąc bączka na parkingu pod biedronką bo innego zastosowania tyleniego napędu na codzien raczej nie ma Tym bardziej ze w zimie to raczej utrudnia niz pomaga w jezdzie :] Selekcja naturalna trwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mechanik napisał:
Znowu BMW ? Chyba juz nikogo juz to nie dziwi. A że bmw przyciąga takich kretynów to tez juz od dawna wiadomo. Prawda jest taka ze BMW kupują szpanerzy, którzy chcą zaimponowac dziewczynie kręcąc bączka na parkingu pod biedronką bo innego zastosowania tyleniego napędu na codzien raczej nie ma Tym bardziej ze w zimie to raczej utrudnia niz pomaga w jezdzie :] Selekcja naturalna trwa
To nie jest bmw tylko stary złom a wiejskie cwaniaczki własnie takimi jeżdżą. Czy to beemki, czy audi czy szmelcwageny te kilkunastoletnie starocia nadal królują pod wiejskimi dyskotekami. Młodzi ludzie mają za mało kasy zeby sobie kupować drogie czy nowe auta a prowadząc bez głowy to zabić się mozna nawet jadąc rowerem. Pokaż mi gościa który kupuje beemkę czy audi z salonu za grubą kasę i później ją zajeżdża pod remizą albo jeździ pijany dotąd aż sie zabije. Małe masz pojecie o samochodach i ich włascicielach jak widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 26

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...